• Anasayfa
  • Samsun Sosyal Medya Yönetimi

01.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi

samsun sosyal medya yönetimi

CodiaSoft, Samsun sosyal medya yönetimi ile Samsunda büyük bir boşluğu dolduruyor. Kendinizi, kurum ve kuruluşunuzu sosyal medyada yeterince temsil edebiliyor musunuz? Günümüzde akıllı telefonu olan insanların büyük kısmı facebook, twitter, instagram ve diğer sosyal medya platformlarını takip ediyor. Peki insanlar sosyal medyada sizin varlığınızdan haberdarlar mı?gibi yaşamınızda ve iş hayatınızdaki her şeyi diğer insanlara sosyal medya aracılığı ile kolayca duyurabilirsiniz.

Varlığınızdan Haberdar Edin

İnsanlar bir konuda karar vermeden önce veya bir iş anlaşması yapmadan önce mutlaka arama motorlarında veya sosyal medyada ilgili kişi, kurum ve kuruluşlarla ilgili ön araştırma yapıyorlar. Sizce bulamadıklarında ne yapıyor olabilirler? Eğer bir alanda tek değilseniz size ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmeden listedeki diğer isimleri araştırmaya devam ediyorlar.

Zaman günümüzde sahip olunan en değerli hazinedir. Kimse çok zorunlu olmadıkça zamanını sonuç getirmeyecek bir araştırma için harcamak istemez. Alternatifler varolduğu sürece insanlar hemen bir başka firma, ürün veya kontak kuracakları isimlere yöneliyorlar.

En kötü ihtimalle size ulaşmak için bir adres, telefon numarası veya yol tarifi bulmaya çalışırlar. Web siteniz yoksa sosyal medya üzerinden sizi bulmaya çalışırlar. Sonuç alamadıklarında sizi bulmak için ilan vermeyeceklerine emin olabilirsiniz.

Eskiden telefon rehberleri ve iş rehberleri vardı ve insanlar harf sırasına göre aradıklarını bulmaya çalışırlardı. Eğer o döneme takılı kalmışsanız artık insanların rehber olarak web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını kullandıklarını bilmeniz gerekir. CodiaSoft, Samsun sosyal medya yönetimi ile insanları sosyal medyada varlığınızdan haberdar ediyor.samsun yazılım geliştirme

Müşterilerinize Hitap Etmenin En Kolay Yolu!İnsanlara ulaşmanın en kolay yollarından biri, sosyal medya üzerinden bildirim yapmaktır. Zincir mağazaların neden çok sattıklarını düşündünüz mü? Zincir mağazalar insanların en çok ihtiyaç duydukları ürünlerin araştırmasını yaparak henüz ürün gelmeden önce onlarda merak ve ihtiyaç uyandırırlar. Çoğu insan, mağazaya gitmeden önce internette mağazanın web sitesine veya sosyal medya hesabına girerek afişlerine bakar.

“Bitmeden almalıyım” düşüncesi gerçekte insanların ihtiyaçları olmasa dahi bir şeyleri satın alma ihtiyacı doğurur.

Ürün henüz gelmeden önce insanlara duyurmak ve ilgi çekici spotlar kullanarak yüksek satış rakamlarına ulaşmak, insanlar üzerinde oluşturulan etkileşimin bir sonucudur ve insanlar doyum noktasına ulaşıncaya veya farklı alternatifler ortaya çıkıncaya kadar sistem işlemeye devam eder.

Günümüzde benzer durum sosyal medyada yaşanmaktadır. “Nasıl olsa bir gün işime yarar” düşüncesi ile takip edilen insanlardan gelen bildirimler ilgi ve merakla açılır. Kullanmasını bilenler için bu nerede ise hiçbir yatırım yapmadan insanlara iş pazarlamanın en kolay yoludur.

Reklam yok, afiş yok, matbaa yok, ilan vermek yok. Tek yapılması gereken insanların ilgilerini çekecek gönderiler paylaşmak.

Zamanınız yok mu?

Hiç sorun değil… CodiaSoft, Samsun sosyal medya yönetimi ile bunu sizin yerinize yapıyor. Siz sadece konu başlıklarınızı bize bildirin, içerikleri ve gönderileri hazırlayalım size sunup onayınızı aldıktan sonra düzenli olarak gönderileri paylaşalım.

samsun yazılım geliştirme

Samsun Sosyal Medya Yönetimi İle Neler Yapıyoruz?

CodiaSoft olarak sizden gerekli bilgileri alıyoruz. Eğer bir web sitesine ihtiyacınız varsa web sitenizi hazırlayıp yayınlıyoruz. Samsun web tasarım alanında bu güne kadar yaptığımız referanslardan yola çıkarak size en uygun web sitesini tasarlayarak yayınlıyoruz.

Daha önce bir web siteniz var ve istenilen noktalarda değilse dilerseniz Samsun SEO planımız çerçevesinde sitenizi üst sıralara taşıyabilir ve bunun için gerekli düzenlemeleri yapabiliriz.

Samsunda E-Ticaret sitesi ihtiyacınız varsa ve ürünlerinizi kendi web siteniz üzerinden satmak isterseniz size bir e-ticaret sitesi de hazırlayabiliriz.

Web sitenizin olması her zaman sosyal medya yönetimi açısından büyük bir avantaj oluşturur. Çünkü gerektiğinde sosyal medya hesabınızdan web sitenize veya web sitenizden sosyal medya hesabına yönlendirme yapılabilir. Bu sayede hem web sitesi ile hem de sosyal medya hesapları ile insanlara ulaşmış olursunuz.

Neler Yapıyoruz?

Samsun Sosyal Medya Yönetimi

Sırası ile gerekli bilgiler alınıp web sitesi prosedürlerini tamamladıktan sonra. Neler yapmak istediğinizi ve hedeflerinizi öğreniyoruz. Hangi başlıklarda gönderiler yapılacağı konusunda sizden bilgi alıyoruz. Bilgilerin resimlerle desteklenmesi gerekirse resim talep ediyoruz.

Verdiğiniz bilgiler ışığında size yapılacak gönderilerle ilgili aylık plan oluşturuyoruz. Bu plan içerisinde,yer alıyor. Böylece siz, ne gönderileceğini önceden görmüş oluyorsunuz.

Böylece insanlar sizin potansiyelinizi, neler yaptığınızı, neler yapmak istediğinizi, hedef ve amaçlarınızı ve onlara neler sunabileceğinizi cep telefonlarından takip etme imkanı bulmuş olacaklar.

CodiaSoft, Samsun sosyal medya yönetimi ile sizi, hedef kitlenizle buluşturur. Biz bunun için hazırız, peki siz geleceğe yatırım yapmak için hazır mısınız?

Detaylı Bilgi İçin Sosyal Medya Yönetimi Sayfamızı Ziyaret Edin.

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!