01.

Samsun Web Tasarım

samsun web tasarım

Samsun Web Tasarım hizmetleriyle CodiaSoft farkını yaşamaya hoş geldiniz.

CodiaSoft, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet anlayışı ve güven odaklı çalışma sistemi ile farklı sektörlerdeki kuruluşların hizmet ağını geliştirerek daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmalarında destek olmuştur.

Biliyoruz ki iyi tasarlanmış ve müşteri odaklı bir web sitesi, sizleri daha iyi tanıtır ve müşterilerinizin iş yerinize gelmeden internet erişimi olan her yerden size ulaşmasını sağlar.

Herkese Ulaşabiliyor musunuz?

Eğer bir web siteniz yoksa herkese ulaşmanız mümkün değildir. Klasik anlamda bir müşterinin sizi tanıması ve elinizdeki ürünlerden haberdar olabilmesi için iş yerinize gelmesi gerekir. Günümüzde buna gerek var mı?

Günümüzde tüketiciler bir ürünü almadan önce fiyat, kalite ve kullanıcı yorumlarını karşılaştırmak amacıyla öncelikle internette araştırma yaparlar. Web siteniz yoksa sizi nasıl bulmalarını ümit ediyorsunuz?

Bulunabilir ve tanınabilir olmanın en pratik yolu kendinizi ve ürünlerinizi tanıtabileceğiniz bir web sitesine sahip olmaktır. Klasik yöntemle hedeflediğiniz insanlara ulaşmak için birilerinin sizi anlatması veya iş yerinizin yanından geçerken vitrininizi görmesi gerekir. Bu yeterli mi? Tabiki hayır.

samsun web tasarım

Teknolojiye Ayak Uydurmanın Yolu Web Siteleri

Samsun web tasarım alanında uzman olan CodiaSoft sizleri hedef kitlenize ulaştırmak için,gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Siz sadece ne yapmak istediğinizi bize anlatın, ürünleriniz hakkında bizlere bilgi verin gerekenleri biz yapalım.

Neden Bir Web Siteniz Olmalı?

Üretici veya satıcı iseniz bu sorunun cevabını en iyi siz biliyor olmalısınız. Günümüzde internete erişimi olan akıllı telefon ve bilgisayarların var olduğu her yerden erişime açık hale gelirsiniz. Samsun Web Tasarım hizmeti ile bir web sitesi sizlere bakın neler kazandırır,Bu maddeler hayal gücümüzle sınırlıdır ve siz bu maddeleri hayal gücünüzün uzandığı sınırlara kadar genişletebilirsiniz.

Klasik Yöntemler Sizin İçin Yeterli mi?

Bundan 30-40 yıl önce sadece iş yerinize ışıklı ve dikkat çekici bir tabela asmak ve sizden alışveriş yapanların memnuniyetlerini çevrelerine anlatması, radyo, TV ve gazetelerden reklam verilmesi yeterli idi. Günümüzde daha geniş bir alana ulaşmak için bunlar asla yeterli değildir. Neden?

Çünkü günümüzde arama motorları ve web siteleri insanların alışkanlıklarını ve ne aradıklarını cep telefonları ve bilgisayarlar aracılığı ile analiz ederek veri tabanlarında toplamaktadırlar. Almak istedikleri ürünler kullandıkları cihazlarda reklam ve bu reklamların yönlendirdiği web siteleri olarak karşılarına çıkmaktadır.

Bu teknolojiyi bireylerin kendi imkânları ile oluşturmaları mümkün değildir. İmkân yoksa var olandan yararlanmak daha iyi değil mi?

atakum web tasarım

Kapıdan Girecek Müşterilere Odaklı Kalmayın!

Eğer sadece kapıdan girecek müşterilere odaklı iseniz klasik yöntemler tabiki sizin için yeterlidir ancak sizde bulunan ürünlere ulaşmak isteyen milyonlarca potansiyel müşteriyi de değerlendirmek daha kârlı bir yatırım olmaz mı?

Şu an geçmişten gelen bir müşteri çevreniz olabilir, peki ya ileride bu potansiyel müşteriler alışkanlıklarını değiştirip internette farklı platformlarda daha kârlı odaklara yöneldiğinde ne yapmayı düşünüyorsunuz?

İnsanlar her zaman daha kolay ulaşılabilen ürünleri tercih ederler. Birçoğu artık evinden çıkmadan yemeğini ve ihtiyaç duydukları ürünleri oturdukları yerden sipariş vermektedir. Peki, siz bu yeni trende ayak uydurabilmek için gerekli yatırımları yaptınız mı? Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Samsun web tasarım uzmanı CodiaSoft sizin için gerekli alt yapıyı oluşturabilir.
Sizden birkaç adım önde olanlar, teknolojiyi ve geleceği düşünerek adım atanlardır. Daha fazla geç kalmanıza gerek var mı?

Samsun Web Tasarım ve CodiaSoft

Samsun web tasarım alanında kendini ispatlamış olan CodiaSoft, sizleri geleceğe taşımaya hazır.
Samsunda web tasarım ile ilgili ihtiyacınız olan her puzzle parçasını bir araya getiriyoruz. Hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun paketlerimizle sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.Samsun web tasarım hizmeti ile sahip olacağınız web sitesi gelecek adına yapacağınız en iyi yatırım olacaktır. Samsunda kaliteli ve müşteri odaklı web tasarım hizmeti veren ender firmalar arasındayız. Sadece kendimiz için kazanma odaklı değiliz, önceliğimiz müşterilerimizin kazanmasıdır. Çok iyi biliyoruz ki daha fazla kazanan ve memnun olan müşteriler bizim de kazanmamızı sağlayacaktır.

Geleceğe Yatırım Yapın

Samsun web tasarım hizmeti ile sahip olacağınız web sitesi gelecek adına yapacağınız en iyi yatırım olacaktır. Samsunda kaliteli ve müşteri odaklı web tasarım hizmeti veren ender firmalar arasındayız. Sadece kendimiz için kazanma odaklı değiliz, önceliğimiz müşterilerimizin kazanmasıdır. Çok iyi biliyoruz ki daha fazla kazanan ve memnun olan müşteriler bizim de kazanmamızı sağlayacaktır.

Temel ilkemiz “en iyi reklam bize güven duyan ve mutlu olan müşteri” dir. Birlikte çalıştığımız firmalar, kuruluşlar ve şahıslar geleceğe yaptıkları yatırımın karşılığını aldıkları için mutlular. Onlar mutlu olduğu için bizler de mutluyuz. Bu mutluluğa sizler de ortak olmak istemez misiniz?

Geleceği bugünden yaşamaya başlayın.

Bireyler almak istedikleri ürünleri internetten araştırır, firmalar ise anlaşma yapacakları firmaları öncelikle web sitelerinden analiz ederler. Çünkü bilirler ki bir firmanın web sitesi ne kadar aktif, dinamik, güncel, ayrıntılı ve titiz bir şekilde hazırlanmışsa o firmada o kadar aktiftir.

Web siteniz sizin aynanızdır.

atakum web tasarım

Web Sitelerinde Hangi Noktalara Dikkat Ediyoruz?

Web sitelerinin güncel tutulması ve sürekli bilgi akışının sağlanması son derece önemlidir. Sadece web sitesinin hazırlanması da yeterli değil, web sitesine girilen her bilginin firmaya ait sosyal medya hesaplarında da takipçilere anında duyurulması müşterilerinizle olan irtibatınızın güncel tutulması açısından son derece önemlidir.

Bir kez yapılıp bırakılan web sitesi müşterilerinize “terk edilmiş ve ilgilenilmeyen” imajı verir. Talep etmeniz halinde firmanız ve ürünlerinizle ilgili tüm gelişmeleri web sitenizde ve anında sosyal medya hesaplarında takipçilerinize iletiyoruz.ve sizin internet ortamındaki iş yerinizin takibi yapabilmek için gerekli tüm ayrıntıları Samsun web tasarım olarak ilgili paketlerimizle biz üstleniyoruz.

Farkı tarif etmeden önce onu yaşamalısınız. CodiaSoft ile fark edilir olun.

Siz de CodiaSoft Yazılım Şirketi'nin Samsun Web Tasarım hizmetinden yararlanarak size özel web siteleri ile iş hacminizi arttırabilirsiniz. Profesyonel web tasarım uzmanları tarafından hazırlanan web siteleri ile ulaşacağınız hedef kitle tahmin edilenden çok daha fazla sayıda olacaktır. Ulaşılan ciddi potansiyel müşteri sayısının yanı sıra markanızı daha kurumsal bir imaj sahibi yaparak işlerinizi de bu doğrultuda geliştirebilirsiniz. CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketi işlemlerini dijital ortama taşımak isteyen müşterileri ile ilgili ücretsiz bilgi sağlamaktadır. Samsun Web Tasarım konusunda tüm soru işaretlerini bizi arayarak giderebilirsiniz. Hemen şimdi arayın ve ücretsiz teklif alın! Telefon: 0850 532 0108

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!