01.

Hizmetlerimiz

Kişiselleştirilmiş Wordpress Temalar

samsun yazılım firması

Açıklama

Wordpress nedir sorusuna yanıt vermeden önce CMS kısaltmasından bahsetmek gerektiği kanaatindeyiz. CMS'in açılımı "Content Management System" şeklindedir ve Türkçe karşılığı "İçerik Yönetim Sistemi" anlamına gelmektedir. Kısaca bir web sitesi kurulumu esnasında alanında uzman yazılımcılar gibi kodlayarak değil de konuya yabancı olan kişiler tarafından web siteleri kurulumu gerçekleştirebilmeleri için hazırlanan içerik yönetim sistemlerinden bir tanesi de wordpress diyebiliriz.

Bir takım bilgi birikimine ihtiyaç duyulsa da kendi web sitelerini kurmak isteyen kullanıcılar tarafından hızlı bir şekilde adapte olarak wordpress altyapısı ile kendinize özel web siteleri oluşturmanız mümkündür. Kullanım kolaylığı, performans, yaygın kullanım alanı ve benzeri faydaları bakımından olumlu özelliklere sahip olan wordpress, oldukça fazla web sitesinde kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen verilere göre wordpress, dünyadaki tüm web sitelerinin yüzde 30'unda wordpress altyapısı kullanılmaktadır.

Fakat büyük projeler ve yoğun trafiğe sahip web sitelerinde spesifik güncelleme ihtiyaçları bulunduğunda ne yazık ki temel wordpress bilgileri bazen yeterli olmamaktadır. Bu gibi durumlarda kullanıcılar, profesyonel destek ihtiyacı ile yazılım uzmanlarından taleplerde bulunmaktadır. CodiaSoft Yazılım ve Web Tasarım Şirketi bu noktada ihtiyaçlarınız için en doğru adreslerden biri olmaya devam etmektedir.

Bunun yanı sıra kullanıcılar, tamamen özgün bir tasarıma sahip wordpress tema ihtiyacı da duyabilmektedirler. Bu gibi durumlarda da kişiselleştirilmiş wordpress temalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Her ne kadar maliyet bakımından standart wordpress temalarına nazaran fiyatları yüksek olsa da bu gibi ihtiyaçlara nadiren rastlanmaktadır. CodiaSoft Yazılım ve Web Tasarım Şirketi olarak size özel Kişiselleştirilmiş Wordpress Tema arayışlarınızda bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kişiselleştirilmiş Wordpress Tema hizmeti ile tamamen kendinize özgün bir tasarım kurulumu sağlamaktayız. Bu sayede bazı standart temaların sağlayamadığı özel konfigürasyonlar konusunda ihtiyaçlarınız tam anlamıyla karşılanmaktadır. Bir diğer deyişle sizin adınıza tam olarak istediğiniz altyapıyı kurarak sizi kodlama bilgisi ihtiyacından kurtarmakta ve sitenizin yönetimini tamamen size bırakabilmekteyiz.

Kesinlikle hayır. Adı üstüne Kişiselleştirilmiş Wordpress Temalar sadece size özel konfigürasyonlar ile üretilmekte ve sadece tarafınızdan kullanılmaktadır. Bununla ilgili gerekli prosedürler imzalanmakta, açıklamalar yapılmaktadır.

Tema üretim aşamasında bu konuyla ilgili detaylar görüşülmektedir. Kullanıcı talepleri ve iki tarafında menfaatleri göz önünde bulundurularak ortak bir karara varılabilmektedir.

Tema üretim aşamasında belirlenen taleplerin karşılanması halinde yeni talepler ücrete tabi olmaktadır. Fakat bu konuda da her zaman müşterilerimizden yana davranarak gerekli iş gücünü göz önünde bulunduruyoruz. Tarafımıza ciddi iş yükü gerektirmeyecek durumlarda ücret talebinde bulunmamaktayız.

Yapılacak anlaşmalar doğrultusunda gerekirse evet.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin.

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!