01.

Hizmetlerimiz

E-Ticaret Entegrasyonu

e ticaret entegrasyonu

E-Ticaret Nedir?

Günümüzde çoğu kelimenin önüne "e-" ekinin konumlandırılması ile elektronik kavramı oluştuğu gibi, e-ticaret de aynı şekilde elektronik ticaret anlamına gelmektedir. E-ticaret işlemlerinde satışı hedeflenen ürün ve hizmetlerin tüm süreçleri internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu süreçler, genel olarak ürün ve/veya hizmetin dağıtımı, ücret ödemeleri, reklam süreçleri ve satış işlemleri olarak listelenebilir. E-ticaret dediğimiz süreç tam anlamıyla alışılagelmiş ticaret yöntemlerinin internet üzerinden yönetilmesidir.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-ticaretin, "alışılagelmiş ticaret işlemlerinin tamamının internet üzerinden yönetilmesi" olduğunu öğrendiğimiz anda, akıllara gelen ilk sorulardan biri "E-Ticaret Nasıl Yapılır?" olmaktadır. Günümüzde e-ticaret sıklıkla bilinen pazaryerleri aracılığı ile yapılmaktadır. Pazaryerlerine örnek olarak trendyol, hepsiburada, amazon, gittigidiyor vb. web sitelerinden bahsedilebilir. Firma yada bireysel olarak satış gerçekleştiren kişiler, bu satışları için doğal olarak pazaryerlerine belirli oranlarda komisyon ödemesi yapmaktadırlar.

Pazaryerleri Komisyon Oranları 2022

E-Ticeret işlemlerinin nereden gerçekleştirildiği fark etmeksizin, işlemleri gerçekleştirecek kişilerin profesyonel seviyede bilgi sahibi olmasında fayda bulunmaktadır. E-Ticaret hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler bu girişimleri öncesinde mutlaka belirli eğitim aşamalarından geçmeli ve e-ticaret süreçleri hakkında yeterli bilgi ve donanıma ulaştıktan sonra satış yapmaya başlamalıdır. Satış işlemleri öncesinde de iş planı oluşturmak mutlaka firma ve kişilere fayda sağlayacaktır.

Bahse konu eğitim ve deneyimleri elde edebilmeniz için halihazırda internet üzerinde çok sayıda doğru kaynak bulunmaktadır. Fakat bu noktada tıpkı bizde kendi işlerimiz ile ilgili kadrolanırken uyguladığımız gibi her işi alanında uzman kişilerin yapması gerektiği kanaatindeyiz. Tabii ki istisnai durumlar dahilinde kişiler kendi projeleri ile ilgili gerekli eğitimler alarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Fakat e-ticaret söz konusu olduğu zaman; ticaret işlemlerini ticaret ehli olan kişiler, elektronik ve dijital pazarlama işlemlerini de işin ehli olan e-ticaret uzmanlarının yapması daha profesyonel bir yaklaşım olacaktır.

Neden E-Ticaret Entegrasyonu Hizmeti Almalısınız?

Herkes tarafından kabul gördüğü gibi en değerli şeylerden birisi de "zaman"dır. E-Ticaret Entegrasyonu alarak arttırdığınız iş hacmi ile kazanılan ekonomik gelirin yanı sıra, profesyonel kişiler tarafından verilen hizmet ile "zaman" kavramından da tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu sayede "Yeni bir ürün web sitesine nasıl yüklenir?", "Ürünlerimi tek seferde tüm pazaryerleri ve kendi web siteme yükleyebilir miyim?" gibi sorulara yanıt aramak yerine ticari konulara odaklanabilirsiniz.

Kısaca bahsetmek gerekirse e-ticaret entegrasyonu, size şu faydaları sağlayabilir;Yukarıda bahsettiğimiz hususlar, E-Ticaret entegrasyonu hizmetinin size fayda sağlayacağı ana konulardan sadece başlıca olanları idi. Bu başlıca faydaların haricinde bilgi almak için internet üzerinden araştırmalar yapabilir yada bizimle her zaman doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Sizde zaman kaybetmeden işlerinizi internet ortamına taşımak ve web üzerinden satışlar gerçekleştirmek istiyorsanız hemen arayın ve projeniz ile ilgili bilgi alın.

Süreç Adımları

Adım 1

Planlama & Teklif

Bahse konu taleplerinizi dikkatle dinlediğimiz aşamadır. Taleplerinizi ister dijital ortamlarda ister yüzyüze olacak şekilde iletebilirsiniz. Sizi dinlememizin akabinde isterlerin karşılanması için gerekli iş gücünü planlayarak size resmi fiyat teklifleri sunmaktayız.

Adım 2

Onay & Başlangıç

Tarafınıza sunduğumuz tekliflendirmenin kabulüne müteakiben web sitenizin kurulumu için gerekli teknik işlemleri başlatıyoruz. Bu süreç esnasında size yeni bir soru yöneltmeden sizden aldığımız direktifler doğrultusunda web sitenizin inşaasını gerçekleştiriyoruz.

Adım 3

Sunum & Revize

Sizden almış olduğumuz talep ve direktifler doğrultusunda tamamladığımız projeyi tarafınıza sunduğumuz aşamadır. Bu aşama esnasında tekrar taleplerde bulunabiliyor ve istediğiniz revizeleri gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede Adım 1 Planlama esnasında oluşabilecek olası iletişim eksikliklerini sıfıra indirgiyoruz.

Adım 4

Sonuç & Yayınlama

Tüm talep ve revizelerin tamamlanması ile birlikte web sitenizi yayına aldığımız aşamadır. Çoğu yazılım firmasına nazaran projelerimizi asla bitmiş olarak görmüyoruz. Olası yeni talepleriniz ile ilgili hazırlıklarımızı yapmaya devam ediyor ve bundan sonraki süreç boyunca güvenlik vb. konularda takiplerimizi aksatmıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Gerek kısa düzenlemeler gerek köklü değişiklikler bakımından hizmet verdiğimiz gibi aynı zamanda mevcut sisteminizi devralarak sıfırdan entegrasyon kurulumları gerçekleştirebiliyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Normal şartlarda ürünlerin tamamı tarafımızca sisteminize yüklenmektedir. Fakat özel durumlar dahilinde müşterilerimiz ürünleri kendi yükleme talebinde bulunursa geri çevirmiyoruz.

Evet. E-ticaret entegrasyon sistemleri sayesinde bu mümkündür. Ürünlerinizin tamamını tek bir arayüz üzerinden görüntüleyebildiğiniz gibi ayrıca stok durumu, fiyat vb. bilgileri de görebilirsiniz.

Evet. Kapsamlı projelerde, kargo firmaları ile entegrasyon sistemlerininde kurulumunu sağlamaktayız.

Bu sorunun cevabı son derece değişkenlik göstermekte olup doğru bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size kısa sürede fiyat bilgisi vereceğiz. Şimdi Ara!

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin.

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!