01.

Hizmetlerimiz

Tanıtım Amaçlı Web Sitesi

samsun web tasarım

Halihazırda yürütmekte olduğunuz işlerinizi dijital ortama taşımak için en doğru işlem bir web sitesi yaptırmak olacaktır. Web sitelerinin nasıl yapıldığı ile ilgili "detaylı" bir yazımız olacak. "Detaylı" diyoruz çünkü bu işlem "bize bir site yap" demek ile bitmiyor. Her aşaması farklı detaylara sahip olan bu projelerde tecrübeli ve profesyonel kişilerden destek almak sizin için en doğru kararlardan biri olacaktır. Bu sayede mevcut işlerinizi ciddi oranda arttırabilir ve işlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Kurulumu tamamlanan web siteleri ile ilgili çok sayıda kriter bulunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse başlıca; site hızı, responsive görünüm ( Tüm cihazlara uyumlu tasarım ), SEO uyumlu, özgün tasarım, site güvenliği, web sitesinde bulunan içeriklerin doğruluğu ve kalitesi gibi kriterler ön plana çıkmaktadır. Bunlar ve devamında mevcut tüm detaylara dikkat edilmesi durumunda başarıya ulaşmak mümkündür. Aksi takdirde harcanan emeklerin boşa gitmesi kaçınılmaz olacaktır. Yapılan araştırmalara göre açılmasına müteakip 1 yıl içerisinde hizmetine son veren web sitelerinin dünya genelindeki oranı %56'dır. Bahse konu "detay" 'lara dikkat edilmesi halinde uzun vadeli sonuçlar alınabilir.

Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?

Bir web sitesi yaptırmanın çok sayıda farklı hedefleri bulunmaktadır. Bunlar; sosyal bir topluluğun etkileşimde bulunması, bilgi paylaşımı, teknik amaçlar, haber siteleri, eğlence platformları vb. bir çok hedefe hizmet ediyor olabilir. Fakat tanıtım amaçlı web sitelerinin faydaları, genellikle aşağıda listelediğimiz şekildedir.Yapılması planlanan bir web sitesinin profesyonel kişiler tarafından kurulması, yukarıdaki faydaları görmek isteyen kişiler ve firmalar için kaçınılmazdır. Profesyonel tasarımlara sahip web siteleri, kullanıcılar tarafından daha ilgi çekici olmaktadır. Bunun yanı sıra web siteniz, sizin internetteki yüzünüz olduğundan işlerinizin kalitesini yansıtması açısından da olumlu bir değerlendirme unsuru olacaktır. Profesyonel anlamda hizmet veren firmaların, kaliteli bir web sitesine sahip olması gerekir. Siz de profesyonel ve kreatif tasarımlara sahip, SEO uyumlu, tüm platformlarda sorunsuz çalışabilen web siteleri için Samsun Yazılım Firması olan CodiaSoft ile iletişime geçebilirsiniz.

Süreç Adımları

Adım 1

Planlama & Teklif

Bahse konu taleplerinizi dikkatle dinlediğimiz aşamadır. Taleplerinizi ister dijital ortamlarda ister yüzyüze olacak şekilde iletebilirsiniz. Sizi dinlememizin akabinde isterlerin karşılanması için gerekli iş gücünü planlayarak size PDF formatında resmi teklifler sunmaktayız.

Adım 2

Onay & Başlangıç

Tarafınıza sunduğumuz tekliflendirmenin kabulüne müteakiben web sitenizin kurulumu için gerekli teknik işlemleri başlatıyoruz. Bu süreç esnasında size yeni bir soru yöneltmeden sizden aldığımız direktifler doğrultusunda web sitenizin inşaasını gerçekleştiriyoruz.

Adım 3

Sunum & Revize

Sizden almış olduğumuz talep ve direktifler doğrultusunda tamamladığımız projeyi tarafınıza sunduğumuz aşamadır. Bu aşama esnasında tekrar taleplerde bulunabiliyor ve istediğiniz revizeleri gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede Adım 1 Planlama esnasında oluşabilecek olası iletişim eksikliklerini sıfıra indirgiyoruz.

Adım 4

Sonuç & Yayınlama

Tüm talep ve revizelerin tamamlanması ile birlikte web sitenizi yayına aldığımız aşamadır. Çoğu yazılım firmasına nazaran projelerimizi asla bitmiş olarak görmüyoruz. Olası yeni talepleriniz ile ilgili hazırlıklarımızı yapmaya devam ediyor ve bundan sonraki süreç boyunca güvenlik vb. konularda takiplerimizi aksatmıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Düzenleme ile çözülebilecek problemlerde sadece düzenleme gerçekleştiriyoruz. Olası daha büyük problemlerde ise size sıfırdan kurulum önerisinde bulunuyoruz.

Evet. Yapılacak işlemler tarafımızdan yapılacaksa sadece ciddi iş gücü gerektiren işlemler için ücret talep ediyoruz. Kısa sürede tamamlanabilecek işlemler için kesinlikle ücret talebinde bulunmamaktayız.

Evet. Gerçekleştirdiğimiz tüm kurulumlarda SEO uyumlu projeler teslim etmekteyiz. SEO kriterlerine uymayan talepler için kurumsal ve etik değerlerimize uymaması nedeniyle işlemleri tamamlamıyoruz.

CodiaSoft Samsun Web Tasarım firması olarak, web sitesi kurulumları için proje bazlı fiyat teklifleri vermekteyiz. Projeleriniz ile ilgili bizimle kısa bir görüşme esnasında bilgi aktararak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bilgi almak için hemen arayın. +90 850 532 0108

Genellikle 2-15 gün arasında projeleri sonlandırmaktayız. Bu süre, talebinizin gerektirdiği iş gücü ile doğru orantılı bir şekilde belirlenmektedir. Tam olarak kendi projeniz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Şimdi Arayın!

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin.

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!