01.

Samsun SEO Uzmanı

samsun SEO uzmanı

Samsun SEO Uzmanı, CodiaSoft ile internette daha geniş kitlelere hitap etmek ister misiniz?

Bir web sitesi yaptırdınız ancak web siteniz üzerinden ürün satamıyorsunuz veya sadece sizin adresinizi bilenler web sitenize giriş yapıyor. Sonuç olarak istediğiniz verimi alamıyorsunuz. Peki bunun nedenini biliyor musunuz?

Birçok firma sadece web sitesinin hazırlanıp internette yayınlanmasının yeterli olacağı gibi yanlış bir kanıya sahip. Web sitelerinin bulunabilir olması Google gibi arama motorlarında yapılan aramalarda web sitenizin görünür olmasına bağlıdır. Bir web sitesinin arama motorlarında görünebilir olması ise SEO çalışmalarına bağlıdır.

SEO Nedir?

SEO, “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltılması ile oluşturulan bir kelimedir.
Türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu” dur.

SEO'nun Faydaları Nelerdir?

SEO, yani arama motoru optimizasyonu yapılmadığında web sitenizin varlığından sadece siz ve web sitenizin adresini bilenler haberdar olacaktır.

Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında müthiş bir rekabet vardır ve yalnızca arama motorlarının kriterlerini yerine getirenler istedikleri sonuçları elde ederek yapılan aramalarda görünebilir hale gelirler.

Samsun SEO Uzmanı Ne Yapar?

Web sitenizin Google gibi arama motorlarında yer alması, firmanızın internet ortamında bulunabilir olması için çalışmalar yapar.

" Neden Her Web Sitesi Arama Motorlarında Çıkmaz? "

Bir web sitesi hazırlanıp yayınlandığında tıpkı çölde kum taneleri arasında gezinen bir karınca gibidir. O karıncanın varlığından haberdar olunabilmesi için bir film yapımcısının veya fotoğrafçının onu görüp kaydetmesi ve diğer insanların görmesi için yayınlaması gerekir.

Web sitelerinin de öncelikle arama motorlarının dikkatini çekmesi, robot botlar aracılığı ile web sitesinin analizini yaparak indekslemesi gerekir. Hiçbir çalışma yapılmadığında ise bu süreç aylar hatta yıllar alır. Aramalarda ise ancak insanların dikkatini çekmeyen sıralamalarda yer alır. SEO çalışmaları, henüz web siteleri ve yazılımlar hazırlanırken yapılır.gerekir.

Samsun Web Tasarım hizmeti de veren Samsun Seo Uzmanı CodiaSoft, tüm bu çalışmaların planlanmasını henüz web sitesi yayınlanmadan yaparak web sitenizin olabilecek en hızlı şekilde internet ortamından yer almasını ve aramalarda ilk sıralarda yer almasını sağlar.samsun yazılım geliştirme

Samsun SEO Uzmanı ile Dikkatleri Üzerinize Çekin!

SEO çalışmaları, tıpkı pazarda insanların dikkatini çekmek için yüksek sesle ürününü tanıtan pazarcının yaptığı tanıtıma benzer. Pazarda çok sayıda ürün ve tezgâh vardır ancak en çok dikkatimizi çeken bize ihtiyacımız olan cümleleri yüksek sesle söyleyen pazarcılar olur.

Yapılan SEO çalışmaları da tıpkı bunun gibi arama motorlarına, “benim bir web sitem var, bir hedef kitlem var, şu kelimeleri arayanlar benim web siteme ulaşsın.” mesajı verir.

Görünüm olarak dikkat çeken tezgâhlar ve dikkati çekici bir şekilde sıralanmış ürünler ise web sitesinde içeriğe uygun olarak tasarlanıp eklenmiş görsellerdir. Kimse patates satarken tezgâhına domates koymaz. Göreceklerimiz almak istediklerimizle bağlantılı ve merakımızı giderici nitelikte olmalıdır.

Web Sitesi Nasıl İlk Sıralarda Yer Alır?

Bir web sitesinin arama motorları ve insanlar tarafından rağbet görebilmesi için belirlenen hedef ve kriterlere uygun bir şekilde tasarlanıp yayınlanması; gerekirse uygun yazılım ile desteklenmesi gerekir.Eğer bu sorulara vereceğiniz cevap “hayır” ise web sitenize insanların ulaşması mümkün değildir. Tüm bunları yapmadığınızda da bir şekilde web siteniz internette yer alır ancak bundan sadece siz ve adresinizi bilenler haberdar olurlar.

“Samsun SEO Uzmanı, web sitenizden insanların haberdar olması ve arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını sağlar.”Önemli olan web sitenizin aramalarda yer alması değil insanların dikkatlerini çekecek şekilde ilk sıralarda yer almasıdır.

Siz Google üzerinde arama yaptığınızda hangi sırada yer alan web sitelerini açıyorsunuz? İlk 5 sırada yer alan web sitelerini mi, 100. sıralarda yer alan web sitelerini mi?neden internet ortamı

SEO Çalışması ile İlk Sıralarda Yer Alın.

" Tam olarak istediğiniz Nedir? "

Ulaşılabilir olmak ve insanların dikkatini çekmek için ilk sıralarda yer almak mı? Yoksa ne şekilde olursa olsun varlığı hiç kimse tarafından bilinmese dahi internet ortamında yer almak mı?

Birçok firma ve şahıs gerek yasal zorunluluklar gerekse firma ve kendi adının internette yer alması amacıyla belirli bir bütçe ayırarak web tasarım hizmeti alır. Ancak birçoğu SEO hizmeti almadığı için beklediği ve arzuladığı neticeyi alamayarak hayal kırıklığına uğrar. Oysa günümüz teknoloji ve bilişim çağıdır ve internet ortamında yer almayan birçok firma, teknolojiye ayak uyduramadığı için gelecekte varlığını sürdüremeyecektir.

Bunun en belirgin örneğini siz de yaşıyorsunuzdur. Bir ürün almadan önce yaptığınız ilk şey Samsundaki mağazaları dolaşmak mı yoksa internete girip alacağınız ürünü web sitelerinde araştırmak mı?

Bir mağazaya girdiğinizde orada daha önce o ürünü kullanan birini bulmanız ve deneyimlerini öğrenmeniz mümkün değildir ancak internet ortamında yaptığınız ilk şeylerden biri almak istediğiniz ürünü kullanan insanların deyimlerini okumak ve fiyat karşılaştırması yapmaktır. İnternet ortamında oturduğunuz yerde ulaşabileceğiniz bilgilere ulaşabilmek için Samsundaki tüm mağazaları dolaşmanız gerekir.

İnternet ortamı ve web siteleri bilgi ve deneyim birikimini bir araya getiriyor ve bu birikim, gelecekte ekonomiye yön veren önemli bir unsur haline gelecektir. Samsun SEO Ajansı sizin de bu birikime dahil olmanız için hazır. Peki ya siz hazır mısınız?

Siz de CodiaSoft Yazılım Şirketi'nin Samsun Web Tasarım hizmetinden yararlanarak size özel web siteleri ile iş hacminizi arttırabilirsiniz. Profesyonel web tasarım uzmanları tarafından hazırlanan web siteleri ile ulaşacağınız hedef kitle tahmin edilenden çok daha fazla sayıda olacaktır. Ulaşılan ciddi potansiyel müşteri sayısının yanı sıra markanızı daha kurumsal bir imaj sahibi yaparak işlerinizi de bu doğrultuda geliştirebilirsiniz. CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketi işlemlerini dijital ortama taşımak isteyen müşterileri ile ilgili ücretsiz bilgi sağlamaktadır. Samsun Web Tasarım konusunda tüm soru işaretlerini bizi arayarak giderebilirsiniz. Hemen şimdi arayın ve ücretsiz teklif alın! Telefon: 0850 532 0108

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!