01.

Samsun Yazılım Şirketleri

samsun yazılım şirketleri

Samsun yazılım şirketleri arasında yer alan CodiaSoft, güçlü alt yapısı ve uzman personeli ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Bir yazılım şirketinde aradığınız özellikler hangileridir? Biz, kendi ihtiyaçlarımızı değil sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

Yeni açılımlar yapmaya hazır mısınız? Biz hazırız ve sizi bekliyoruz.

Güncel Yazılım İhtiyaçlarınıza Çözüm Üretiyoruz

Her firma, işlerinin daha hızlı yürümesi ve personeli arasındaki koordinasyonu en üst seviyeye çıkartacak bir çalışma ortamı ister. Gerektiğinde iş yeri dışında evden veya seyahat anında da işlerin devamlılığının sağlanması hayati öneme sahiptir.

Firmanızın işler durumda kalabilmesi için acil eylem planınıza göz attınız mı? Acil durumlar için kullanımınıza hazır gerekli alt yapıya ve sadece firmanıza özel yazılımlara sahip misiniz?

Olası karantina, yangın, doğal felaketler veya kesintiler karşısında işlerinizin her durumda devam etmesini sağlayabilmek için yeni nesil iletişim teknolojilerini destekleyen yazılımlar, sizi tek bir ofis ortamına hapsolmaktan kurtaracaktır.

Teknoloji çağında geleceğe yapılacak en doğru yatırımın teknoloji ve yazılım alanında olduğunu unutmayın.

samsun atakum yazılım şirkeleri

Yazılım ve Güvenlik Sorunları

Yazılımlar bir firma için hayati öneme sahiptir ancak firmanıza ait önemli bilgilerin başkaları tarafından görünmez olduğuna emin misiniz?

Birçok kullanıcı ve firma yetkilisi ofislerinde kullanılan bilgisayarın ve yüklenen yazılımların güvenilir olduğunu düşünebilir. Hayır, asla hiçbir bilgisayar güvenli değildir. Üstelik bu duruma çok bilinen ve güvenilen antivirüsler yazılımları da dahildir.

Firmaların güvenliğini temin etmek için özel olarak tasarlanan yazılımlar sadece firma için belirlenen iletişim protokellerini kullandıkları ve özel izinlere tabi oldukları için üst seviye güvenlik sunarlar.

Bir yazılım ne kadar güvenilir ve kaliteli olursa olsun firmaya özel olarak hazırlanmamışsa genel protokollerle çalışmak zorundadır. Bu durum o yazılımların kullandığı iletişim noktalarının başkaları tarafından da bilinir olmasını ve saldırıya maruz kalmasını kolaylaştırır.

Önemli Bilgileriniz Alınabilir mi?

Çoğu anti virüs yazılımcıları bu konuyu suistimal ederek sadece “evet” şeklinde karşılarlar. Hayır, tabiki o kadar kolay değildir. Ancak gerçekten istenirse bir firmanın iletişim ağına sızılabilir ve önemli bilgileri alınabilir. Burada önemli olan firmanın kullandığı yazılımdır. Çok bilinen işletim sistemleri ve yazılımları aşmak çok sayıda deneme yanılma veritabanları bulunduğu için daha kolaydır.

Şu şekilde düşünebilirsiniz, herkesin bildiği bir dağa tırmanmak her zaman daha kolay olur çünkü daha önce tırmanışı tecrübe etmiş çok sayıda dağcı vardır. Zirveye giden kestirme ve güvenilir yollar önceden keşfedilmiştir. Ancak daha önce kimsenin çıkmadığı zirveler, her zaman aşılması zordur. Güvenli ve hızlı bir şekilde tırmanış gerçekleştirebilmek için sayısız deneme yanılma yapılması gerekir.

Yazılım alanında da aynı durum geçerlidir. Bilinmeyeni aşmak ve ona ait bilgileri alabilmek zordur. Bunun için çok sayıda deneme yanılma yapılması gerekir ki firmada bir bilişim uzmanı varsa sonuç alınmadan mutlaka bu denemeleri fark ederek müdahale edecektir.

Her şeye rağmen ömrünü bir engeli aşmaya adamış bir insan bunu başarabilir. Ancak firmaya özel olarak hazırlanmış yazılımlarda elde ettiği veriler şifrelendiği için yalnızca yazılımın yüklü olduğu bilgisayarda okunabilir ve kullanılabilir haldedir. Tüm bu süreç sonunda elde edilen veriler uzun zaman sonra çözülebilir hale gelse dahi eldeki veriler geçerliliğini yitirmiş olacaktır ki özel tasarlanmış verileri kullanılabilir hale getirmek nerede ise imkânsızdır. Çünkü müdahale edildikleri anda bozulur veya kullanılamaz hale gelirler.

Samsun yazılım şirketleri arasında kendinize özel bir yazılım kullanmak istiyorsanız CodiaSoft her zaman size yardımcı ve destek olmaya hazırdır.

samsun yazılım firmaları

Firmanıza Özel Yazılım Kullanmanın Avantajları

Size özel bir yazılım adeta parmak izi gibi eşsiz olur. Sadece size ait bilgilerle çalışır, sadece sizin belirlediğiniz telefon numaraları arasında iletişim gerçekleşir ve sadece sizin onayladığınız bilgisayarlarda kullanılabilirler.

CodiaSoft, Samsun yazılım şirketleri arasında, firmaların parmak izi olacak yazılımların geliştirilmesi ve kullanıma sunulmasında öncü firmalardan biridir.

Bu teknolojiyi bireylerin kendi imkânları ile oluşturmaları mümkün değildir. İmkân yoksa var olandan yararlanmak daha iyi değil mi?

Siz sadece ihtiyaçlarınızı belirleyip bize iletin gerisini biz hallederiz.

Size özel yazılım kullanmanın avantajları nelerdir?samsun yazılım firması

Samsun Yazılım Şirketleri ve CodiaSoft

İşimizi seviyoruz, yaptığımız işi ciddiye alıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Çalışma süresince sizinle sürekli irtibat halinde kalarak gelişmeler konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Ek talep ve isteklerinizi yerine getirebilmek için fazla mesai yapmaktan çekinmiyoruz. Mutlu gördüğümüz her müşteri bize azim ve kararlılık olarak geri dönüyor.
Samsun yazılım şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan CodiaSoft olarak neler yapıyoruz?İnternet, Yazılım ve İş Potansiyelinizin Artırılması

Web sitenizde kurulu yazılımlar veya cep telefonlarına indirilen yazılımlarla iş potansiyelinizi artırabileceğinizi ve daha fazla müşteriye ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz?

Müşteriler, evde yemek yemek veya verdikleri siparişlerin mağazadan eve gelmesini isteyebilirler. Peki bu süreç nasıl işliyor?

Talepler iki şekilde sizin tarafınızdan alınabilir,Üstelik tüm bunlar sadece bir butona dokunularak veya karekod okutularak ta yapılabilir.Tüm bunlar otomatik olarak gerçekleştirilir ve siz tüm bu ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

atakum web tasarım

Gizli Müşteri Yazılımı ile İş Yeri Denetimleri

CodiaSoft olarak Samsun yazılım şirketleri arasında her zaman öncü gelişmelere imza atıyoruz.

Siz yokken iş yerinizde her şeyin ne kadar iyi gittiği hakkında bilginiz var mı? Çalışanlarınızın müşterilere karşı tavır ve tutumları nasıl? Müşteri ve çalışan uyumu istediğiniz gibi mi?

Bu ve buna benzer sorulara cevap bulmak çok kolay. Tek yapmanız gereken gizli müşteri hizmetimizden yararlanmak ve bir yazılım sayesinde gelişmeleri kontrol etmek.

Gizli müşteri yazılımı ile,gibi bilgilere sahip olabilirsiniz. Denetimlerin ne sıklıkla yapılacağı, kontrol edilmesi gereken noktalar ve günler tümüyle sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

Böylece tüm kontrol sizin elinizde olacaktır.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketi, alanında uzman ve tecrübeli Bilgisayar Mühendisleri, SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanları, Grafik Tasarım Uzmanları, AR-GE Mühendisleri, Sosyal Medya Uzmanları ve İçerik Editörleri ile "Dijital Olan Her Şeyde Varız!" sloganı ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktadır. Başlıca hizmetleri tanıtım amaçlı web sitesi, e-ticaret entegrasyonu, uygulama geliştirme, seo & sem optimizasyonları, web scraping, sosyal medya yönetimi, kişiselleştirilmiş wordpress temaları ve içerik yönetimi & içerik üretimi hizmetleri olmakla beraber özellikle Samsun Web Tasarım alanında başarılarını ispat etmiş şirketlerdendir. Telefon: 0850 532 0108

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!