01.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

samsun sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Kullanımı yaygın Sosyal Medya Platformları arasında Instagram, Tiktok, Facebook ve Twitter ilkler arasında gelmektedir. Günümüzde insanların sosyal medya platformlarında oldukça fazla zaman harcaması ile birlikte sosyal medya platformları oldukça güçlü bir hal almış bulunmaktadır. Bununla birlikte işletmeler, profesyonel tasarımlar ve pazarlama stratejileri ile sosyal medyaya dahil olmuş bulunmaktadırlar. Bu doğrultuda Sosyal Medya Yönetimi de profesyonel kişilerce sağlanmaktadır.

Sosyal medya hesaplarının ne tür bir tasarıma sahip olması gerektiği, ne gibi stratejilerin izleneceği, olası gelişmeler karşısında hangi yöntemlerin uygulanacağı, marka yüzü ve tanıtım planlamalarının düzenli şekilde yapılması işlemine genel olarak Sosyal Medya Yönetimi diyebiliriz. Sosyal Medya Platformlarının önemi ile birlikte markalar tarafından da ciddi yatırımlar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Tüketicilerin sosyal medya platformlarına olan ilgisi nedeniyle doğru pazarlama stratejilerini vizyon edinmiş işletmeler için profesyonel bir sosyal medya yönetimi kaçınılmaz hale gelmiştir. Doğru sosyal medya yönetimi işlemleri ile cinsiyet, ilgi alanları, yaş aralığı ve daha bir çok benzer kriter ile hedef kitlenizi belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra coğrafi konum filtreleleri ile doğrudan bölgenizdeki kullanıcılara reklam sunabileceğiniz gibi ürün ve hizmetleriniz ile ilgili de bilgilendirme sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Nasıl ki fiziksel mağazanız, tüketicilerin doğrudan görüntülediği marka yüzünüz ise sosyal medya hesaplarınız da aynı şekilde markanızın sosyal medyadaki yüzüdür. Bu nedenle tasarım ve içerik bakımından kaliteli bir sosyal medya hesabı, sizi en iyi şekilde yansıtmasıyla birlikte ürün ve hizmet satışlarınızı doğrudan arttırmaya yardımcı olacaktır.Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sosyal Medya Yönetimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususları şu şekilde listeleyebiliriz.

Doğru ve Eşsiz İçerik:
Bilindiği üzere sosyal medya platformları üzerinde her gün milyarlarca paylaşım yapılıyor. Bu paylaşımlar dahilinde bir çoğu ilgi çekmeyen ve etkileşim oluşturmayan paylaşımlar oluyor. İlgi çekici ve etkileşim getiren paylaşımlar için doğru ve eşsiz içerik üretimi olmazsa olmaz bir konudur. Kullanıcılara farklı bilgiler, dikkat çekici görseller sunulmadığı sürece harcanan emek ve zamanın ziyan olması kaçınılmaz olacaktır. Bu kapsamda içeriklerin özgün olması, etkileşim oluşturması, yaratıcı olması ve aynı zamanda kurumsal imajı da yansıtması gerekmektedir.

Yönetim Stratejisi:
Profesyonel gerçekleştirilen tüm işlemlerde olduğu gibi Sosyal Medya Yönetimi işleminde de belirli bir stratejiye ihtiyaç vardır. Strateji dahilinde rakip analizi, hedef kitlenin belirlenmesi, finansal planlamalar, tasarım bakımından şık ve yaratıcı bir görünüm gibi etkenler belirlenmeli ve bu strateji üzerinden paylaşımlar gerçekleştirilmelidir. Doğru strateji ve belirlenen unsurların takibi dahilinde başarı daimi olacaktır.

Zaman Planlaması:
Sosyal Medya Yönetimi işlemlerinde zaman planlaması oldukça önemlidir. Gerek gerçekleştirilecek paylaşımların düzenli bir şekilde yapılması, gerekse doğru kitleye ulaşmak için doğru hamlelerin uygulanması için zaman olmazsa olmaz kavramlardandır. Fakat yine de belirlenen zaman çizelgesinin takibi haricinde trendler konusunda da hızlı kararlar alınmalı ve doğru paylaşımlar gerçekleştirilmelidir. Tabi her zaman olduğu gibi yapılan paylaşımlar, genel stratejiden bağımsız hale gelmemeli ve belirlenen kurumsal imajdan uzak kalmamalıdır.

Organik Kitle:
Doğru ve eşsiz içerik, yönetim stratejisi, zaman planlaması ve diğer profesyonel hamleler ile oluşturulan kitle, mutlaka ürün ve/veya hizmetinizle ilgilenen kişilerden oluşmalıdır. Yanlış hamleler ile tahmin ettiğinizden daha hızlı bir şekilde ciddi kitlelere ulaşabilirsiniz. Fakat bu kitle tamamiyle yanıltıcı olacaktır. Zaten geçici bir kitle oluşturmuş olacağınız için kısa vadeli yapay sonuçlar elde etmiş olacaksınız. Bunun yerine sosyal medya platformlarında daima hedef kitleniz ile etkileşime geçmeli ve organik sonuçlar elde etmelisiniz. Elde edilen organik kitle size mutlaka etkili dönüşler sağlayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Gerekli düzenlemelerin yapılması ile sizin de taleplerinizi göz önünde bulundurarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimini tarafımıza devredebilirsiniz.

Teklif ve proje başlangıcı aşamasında bu konu hakkında kararı size bırakmaktayız. Sosyal Medya Yönetimi hizmeti almanız dahilinde gerekli tüm paylaşımlar tarafımızdan planlanarak hazırlanıp hazır hale getirilmektedir. Müşterilerimizin talebine göre biz yada kendisi tarafından paylaşımlar gerçekleştirilmektedir.

Hayır. Talebiniz halinde sadece gönderilerinizi hazırlayarak size teslim edebiliyoruz.

Ne yazık ki Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Paylaşım sayısı, gönderi türleri, reklam planlaması vb. kriterler dahilinde hesaplamalarımızı yaparak size özel teklifler sunmaktayız.

Hayır. İstediğiniz an hizmeti sonlandırabilirsiniz.

Hayır. Sosyal Medya Yönetimi hizmeti verdiğimiz hesaplarda bot takipçi, bot beğeni vb. yapay işlemleri doğru bulmuyoruz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin.

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!