01.

Samsun Yazılım Firmaları

samsun yazilim firmalari

Samsun yazılım firmaları, Samsunda farklı iş kollarında faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yazılım üretim veya geliştirme faaliyetlerini yürütürler. Günümüzde bilgisayar ve bilgisayar yazılımlarının girmediği bir alan nerede ise yok gibi. Hemen her firma ve üretici,


Gibi amaçlar uğruna yazılım firmaları ile işbirliği yapmaktadırlar. Teknolojiye ayak uyduramayan ve yazılım dünyasının rekabet ortamında arka planda kalan firmalar ise maalesef dar bir alanda kalarak gelişme imkânı bulamamaktadırlar. Bilgisayar, teknoloji, iletişim ve yazılım dünyasındaki gelişmeleri takip ederek yerini alan Samsun firmaları ise yaptıkları yeni atılımlarla iş hacimlerini her geçen gün artırmaktadırlar.

Samsun Yazılım Firmaları ve İş Dünyasında Yazılımların Etkisi

Samsun yazılım firmaları, geliştirdikleri yazılımlar ile müşteri, üretici ve satıcılar arasında güvenli bir köprü oluşturmaktadırlar. Geliştirilen yazılımlar firmaya, ihtiyaca ve talebe göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle sosyal medya etkileşimlerinin artmaya başladığı son 5-10 yıl içerisinde,


Tanıtım, satış ve alışveriş kanallarının değişmesinde büyük rol oynamıştır. Bu konuda değişimi fark edip bu değişimleri zamanında hayata geçiren firmalar her zaman öncü olmuşlardır. Yerel mağazaların giderleri ile kıyaslandığında internet ortamındaki mağazaların giderleri yok denecek kadar azdır. Çünkü bir mağazada müşteriler ile ilgilenmek ve alışveriş akışının devamını sağlamak amacıyla çok sayıda çalışana ihtiyaç olmakta, buna ek olarak mağaza kirası ve diğer ayrıntılar aylık gider miktarını artırmaktadır.

İnternet ortamında ise çok sayıda çalışanın yapması gerekenleri sadece iki kişi rahatlıkla yapabilmektedir.


ekstra zaman ve emek gerektirmektedir. Ürünlerin depoda kolay ulaşılabilir dizilimde olmaları yeterlidir.

samsun yazılım geliştirme

Geliştirilen yazılımlar,Teknolojik imkânlarla en kısa sürelere indirmiş olmakla beraber kontrolü daha pratik ve sade hale getirmiştir. Hemen her şey sadece “gönder”, “onayla” ve “reddet” gibi tuşlara bağlanmıştır.

Bu sayede müşterilerin sorularını cevaplamak, satışların takip edilmesi ve ürünlerin gönderilmesi çok daha kısa bir sürede gerçekleştirilebilir hale gelmiştir.

İhtiyaç ve Talebe Göre Yazılım

Samsun yazılım firmaları, Samsun'un ekonomik canlılığını artırmak ve ekonomik dinamiklerin gelişen teknolojiye ayak uydurabilmelerini sağlamak amacıyla ihtiyaçlara göre yazılım geliştirmektedirler. Başta CodiaSoft olmak üzere tüm yazılım firmalarının tek bir amacı vardır. İşlerin güvenli ve hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlamak.

Yazılımlar yapıları gereği;


Niteliklerde olduğu için Samsun Yazılım Şirketleri, bu ihtiyaçlara ve taleplere uygun yazılımlar geliştirip sunabilmektedirler.

Yazılımda en önemli nokta tam olarak ne istenildiğinin, hedeflerin ve amacın bilinmesidir. Ayrıntılar net ve anlaşılır olduğunda yazılımlar da bu doğrultuda geliştirilerek kullanıma sunulmaktadır.

neden internet ortamı

Kendinizi İnternet Ortamına Taşıyın

Günümüzde geliştirilen yazılımların ortak noktası internet üzerinden etkileşimi artırmaya yöneliktir. Neden? Bunun en canlı örneğini Covid-19 karantinalarında hep birlikte gördük. İnsanlar bir iş yerleri olmadan da üretim ve satış yapabildiklerini fark ettiler.

Birçok firma faaliyetlerini karantina kaldırıldıktan sonra da ev ortamlarından devam ettirdiler. Buna imkân sağlayan ne oldu? Tabi ki bu firmaların teknolojiye ayak uydurarak yazılımlar sayesinde günümüz ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceklerini öğrenmiş olmalarıdır. Bu firmaların ortak noktaları, varlıklarını internet ortamı üzerinden de nasıl devam ettirebileceklerini, çalışanları ile müşteriler arasında nasıl bir etkileşim ve iletişim entegrasyonu sağlayabileceklerini çok iyi biliyorlardı.

Günümüzde elektriğin, bilgisayar ve internetin olduğu yerde mekânın çok fazla bir önemi kalmamıştır. Çünkü insanlar internet ortamında tüm işlerini yapabilmektedirler. Zamana ayak uydurmak ve alışkanlıkları terk edip yeni şartlara uyum sağlayabilmek zordur.

“Zor olanı başarabilmek ise geleceği görüp yeni şartlara uyum sağlayabilme esnekliğini gösterebilmekle mümkün olur.”

Samsun yazılım firmaları, sizleri geleceğe taşımak için gerekli yatırımları yapıyorlar peki siz buna yeterince hazır mısınız?

Neden İnternet Ortamı?

Teknik konulara girmeden bunu yakın zamanda duyduğum bir olayla anlatmak istiyorum. Bundan daha iyi bir anlatım olabileceğini sanmıyorum.

Bir bayan ayakkabı almak istiyor ve öncelikle yaptığı ilk şey, beğendiği ayakkabıların fiyatlarını internette bulunan alışveriş sitelerinde araştırmak oluyor. Daha sonra ayakkabı mağazasına giderek beğendiği ayakkabının ayağında nasıl durduğunu görmek ve kalıbının ayağına tam olarak uyup uymadığını görmek için ayakkabıyı ayağına giyerek kontrol ediyor. Ayakkabıyı almaya karar veriyor ve kıyaslama yapabilmek için fiyatını öğreniyor. İnternette alışveriş sitelerinde gördüğü ayakkabı fiyatının ciddi anlamda daha uygun olduğunu görerek ayakkabıyı internetten sipariş veriyor.

Ayakkabıyı mağazada giyiyor ama internetten sipariş veriyor. Neden? Çünkü mağazanın çalışanlarına ödemesi gereken maaş ve mağaza kira bedeli var. Bu giderlere eklenmesi gereken çok sayıda ayrıntı, o mağazanın varlığını devam ettirebilmesi için ayakkabı maliyetinin yükselmesine neden oluyor.

Büyük firmalar bu durumu fark ettikleri için mağazalarına ek olarak internet üzerinden kendi alışveriş sitelerini de hizmete aldılar.İnsanları doğal olarak internet ortamından alışveriş yapmaya sevk etmiştir. Üstelik tüm bunları, bütün mağazaları dolaşmalarına da gerek kalmadan, oturdukları yerden yapabiliyor olmaları alışverişi çok daha cazip hale getirmiştir.

Tüm bu gelişmelerin yaşanması, internetin yaygınlaşmasına paralel olarak yazılımların geliştirilmesi ile mümkün olabilmiştir. Samsun yazılım firmaları arasında kendisini sürekli geliştirerek yenileyen CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketi, sizleri geleceğin dünyasına taşıyabilmek için hazır. Peki, siz hazır mısınız?

Geride Kalmayın!

Siz de CodiaSoft Yazılım Şirketi'nin Samsun Web Tasarım hizmetinden yararlanarak size özel web siteleri ile iş hacminizi arttırabilirsiniz. Profesyonel web tasarım uzmanları tarafından hazırlanan web siteleri ile ulaşacağınız hedef kitle tahmin edilenden çok daha fazla sayıda olacaktır. Ulaşılan ciddi potansiyel müşteri sayısının yanı sıra markanızı daha kurumsal bir imaj sahibi yaparak işlerinizi de bu doğrultuda geliştirebilirsiniz. CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketi işlemlerini dijital ortama taşımak isteyen müşterileri ile ilgili ücretsiz bilgi sağlamaktadır. Samsun Web Tasarım konusunda tüm soru işaretlerini bizi arayarak giderebilirsiniz. Hemen şimdi arayın ve ücretsiz teklif alın! Telefon: 0850 532 0108

Alanında uzman geliştiriler CodiaSoft çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Samsun Web Tasarım


CodiaSoft profesyonel geliştiricileri ile Samsun Web tasarım söz konusu olduğunda doğru ve hızlı hizmetleri ile öne çıkmaya devam ediyor.
Doğru ve hızlı web tasarım hizmetlerinin yanı sıra uygun web tasarım fiyatları ile de Samsun Web Tasarım Firmaları arasında tercih edilebilir konumda bulunuyor.

Samsun Web Ajansı


Söz konusu Samsun Web Ajansı olduğunda insanlar takdir edersiniz ki google üzerinden arama yaparak kendileri için en doğru firma ile irtibat kurmaya çalışıyor.
Samsun karadeniz bölgesinin en büyük illerinden birinin olmasının yanı sıra konu, Samsun Web Ajansı olduğunda da oldukça gelişmiş bir şehirdir.
CodiaSoft olarak Samsun Web Ajansları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun SEO


SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization şeklindedir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak kabul edilmektedir.
SEO hizmeti denildiği zaman insanlar genellikle bir ve birden çok uzmanın zaman harcayarak onları sadece ön plana çıkarttığı yanılgısına sahip olabilmektedirler.
Halbuki SEO uzmanları tarafından google, yandex vb. arama motorlarının istediği kriterlere kullanıcıların sitelerini optimize hale getirmektedirler.

Samsun SEO Ajansı


CodiaSoft Samsun SEO Ajansı olarak Samsun SEO konusunda Türkiye'nin her bölgesinden müşterilerine hizmet vermektedir.
SEO hizmeti ile ilgili öncelikli hedefleri yapay ve geçici yöntemlerin yanı sıra kalıcı yöntemleri hedefleyerek müşterilerinin başarılarını daimi kılmaktır.
SEO Ajansları arasında ilk sıraları hedefleyen CodiaSoft tıpkı şuan sizin de sitemizde olmanız gibi yerini sabitlemek hedefindedir.
Eğer ihtiyacınız Samsun SEO Uzmanı yada Samsun SEO Ajansı ise doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Samsun Yazılım Şirketleri


Yazılım şirketleri evden yada ofislerinden çalışan yazılımcılardan oluşan kuruluşlardır.
Üniversitelerin genellikle bilgisayar, yazılım mühendisliği yada matematik lisans bölümlerinden mezun kişiler yazılım geliştiriciliği konusunda daha yatkın olurlar.
Yazılım şirketlerinde yazılımcıların yanı sıra grafikerler ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç bulunmaktadır.
CodiaSoft Samsun Yazılım Şirketleri arasında personel ihtiyacı konusunda tüm personelini alanında uzman personellerden seçmiş bulunmaktadır.

Samsun Yazılım Firmaları


CodiaSoft Samsun Yazılım Firması bünyesinde çalışan yazılımcılar Samsun Yazılım Mühendisliği söz konusu olduğunda gerek hızları,
gerek temiz kodları gerekse disiplinleri ile her daim öne çıkan yazılımcılardır. Samsun Yazılım Şirketleri Karadeniz bölgesinin birçok
ilinde olduğu gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen şirketlerdir. Samsun ili Samsun Yazılım Kursu, Samsun Yazılım İş İlanları,
Samsun Yazılım Firmaları, Samsun Yazılım Şirketleri vb. alanlarda oldukça geniş hacime sahip olmasının yanı sıra
Karadeniz bölgesinde yazılım konusunda parmakla gösterilen illerdendir.

Samsun Web Tasarım


Web Tasarım Firmaları yazılımcı, tasarımcı, içerik üreticisi, grafiker, dijital pazarlama uzmanı, SEO uzmanı vb. bir çok alanda iş hacmi sağlayabilmektedir.
CodiaSoft bu alanların tamamında alanında uzman ve hepsi birbirinden tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Tasarım olduğunda tüm ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyerek özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Web Sitesi


Web siteleri genellikle firmaların yada bireylerin kurumsal veya kişisel tanıtım amaçlı yayınladığı sayfalardır. Bunların yanı sıra her amaca uygun saymakla bitmeyecek çeşitte web siteleri de bulunmaktadır.
Söz konusu Samsun Web Sitesi olduğunda genellikle insanlar kendilerine bir web sitesi yaptırabilmek için Samsun Web Tasarım Ajansı arayışında olurlar.
Gelin bir senaryo canlandıralım. Yaptığınız işin adı "x" olsun. Doğal olarak "Samsun x" denildiğinde arama motorunda ilk sayfada olmak istiyorsunuz. Çünkü bu şekilde müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttıracaksınız.
İşte bizim işimiz de "web tasarım" ve siz google'a "Samsun Web Tasarım" yazdığınızda bu yazıya geldiniz. Hemen şimdi iletişim butonlarımız ile bize ulaşarak kendi web sitenizi kurabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

Samsun Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya uygulamaları geçtiğimiz dönemlerde sadece eğlence ve sosyal etkileşim ihtiyacı maksatlı kullanılıyordu.
Fakat artık günümüzde mağazaların tıpkı web siteleri gibi dijital alanda yüzü haline geldiler.
Durum bu şekilde olunca kurumlar sosyal medya konusunda profesyonel destek arayışına girmektedirler. CodiaSoft Samsun Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.
Alanında uzman ve tecrübeli Samsun Sosyal Medya Uzmanı ve Samsun Grafiker kadrosunun ortak çalışmaları ile birbirinden profesyonel çalışmalara imza atmaya devam ediyorlar.
Sizin de ihtiyacınız Samsun Sosyal Medya Danışmalığı yada Samsun Sosyal Medya Ajansı ise hemen bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
CodiaSoft ile tüm dijital ihtiyaçlarınıza çözüm bulun!